هتل های استانبول

هتل های استانبول

شهر تاريخى استانبول ميزبان قدرتمندترين امپراطورىها در طول تاريخ بوده است. هرساله توريستهاى زيادى كه درصد زيادى از آنها را ايرانى ها تشكيل ميدهند اين شهر زيبا را زيارت ميكنند. در نتيجه هتلهاى مختلف و متنوع زيادى وجود دارند. قصد داريم بهترين،لوكسترين و با كيفيت‌ترين هتل ها را براى راحتى شما معرفى كنيم.

١- پرا پالاس هتل جمیرا: در منطقه تاریخو “بی اوغلو” قرار دارد. بنای این هتل مربوط به سال 1892 میباشد. معماری پر زرق و برق و لوکساین هتل بینظیر میباشد. اگر میخواهید در تاریخ عثمانی غرق شوید میتوانید این هتل را انتخاب کنید.

٢- ساب کاراکوی: این هتل در منطقه تاریخی کاراکوی که دوره رنسانس بزرگی را در طول تاریخ تجربه کرده است قرار دارد. این منطقه بسیار مورد توجه قشر لاکچری و توریست ها میباشد. این هتل دارای امکانات و خدمات بسیار قوی میباشد.

٣- چیراعان پالاس کمپینسکی: این هتل از لحاظ طراحی بیشتر شبیه به یک قصر با شکوه عثمانی است. دارای بهترین رستورانها و بارها است. بالکنهای اتاق ها خصوصی بوده و منظره بینظیری رو به دریا دارد.

٤- فور سیزنز هتل سلطان احمد: همانطور که از اسمش مشخص است در منطقه تاریخی سلطان احمد قرار دارد. یکی از بزرگترین و مجللترین هتلهای استانبول است. در ضمن نزدیکترین هتل به مراکز تاریخی استانبول است.

٥- سوهو هاوس استانبول: هتلی بسیار با شکوه با معماری و طراحی قرن 19 است. بیشتر حال و هوای بارسلونا و یا ایتالیا میباشد. مرمر ها و دیوارهای نقاشی شده این هتل بسیار جذاب میباشند. این هتل یکی از بهترینهای استانبول است.