آیا می دانید ماسلاک استانبول کجاست؟

ماسلاک یکی از بهترین مناطق استانبول است که در شمال شهر واقع شده است. این منطقه مشرف به جنگل بلگراد  بوده و ساکنین این منطقه دیدی بی نظیر نسبت به زیبایی های این منطقه دارند. این پروژه یکی از بهترین گزینه های ممکن برای خرید ملک در ترکیه است که فرصتی عالی جهت سرمایه گذاری و همچنین دریافت اقامت ترکیه محسوب می شود.

ما برای یک زندگی لوکس و با کیفیت در استانبول این پروژه را به شما پیشنهاد می کنیم. این پروژه دارای سوئیت با متراژهای ۵۴ متری تا ۱۰۱ مترمربع است، واحدهای یک خوابه بین ۷۵ تا ۱۷۱ مترمربع، واحدهای دو خوابه بین ۱۱۳ تا ۳۲۶ مترمربع، واحدهای سه خوابه بین ۱۷۸ تا ۴۰۱ مترمربع و واحدهای چهار خوابه بین ۲۴۰ تا ۳۶۰ متر مربع مساحت دارد. در طبقات بالایی برج، بالکن هایی بسیار بزرگ ساخته شده که دید پاناروما دارد. از طرف دیگر همه ساکنین این مجتمع می توانند از مناظر جنگل بلگراد و تنگه بسفر نهایت استفاده را ببرند. منطقه ماسلاک بدلیل ویژگی های جغرافیایی خاصش، یکی از بهترین گزینه های ممکن برای خرید ملک در ترکیه است.

این پروژه در زمینی به مساحت ۴۲۴ هزار متر مربع ساخته شده که ۳۰۰۰ واحد مسکونی را در خود جای داده است. اگر به دنبال خرید اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید آپارتمان در ترکیه هستید، این پروژه بی نظیر بهترین گزینه است.

این پروژه دارای یک هتل پنج ستاره با مساحت ۲۵.۵۰۰ متر مربع، یک خیابان ۷۶۰ متری که تشکیل شده از مغازه ها و یک مرکز خرید با وسعت ۱۰۳،۰۰۰ متر مربع است. این پروژه توسط معروف ترین معماری آمریکا طراحی شده است که دارای واحد های مسکونی ۱ تا ۵ خوابه است.

این پروژه در ماه دسامبر ۲۰۱۸ افتتاح شده است.

 

خرید آپارتمان 2 خوابه ماسلاک، بهترین دسترسی استانبول

این پروژه دارای رودخانه بسیار زیبا در قلب جنگل بلگراد است و متروی هوایی رایگان از داخل تا ایستگاه مترو شهری دارد. این پروژه در فاصله 6 کیلومتری تنگه بسفر قرار گرفته و به اتوبان اصلی شهر و مراکز خرید استانبول بسیار نزدیک است.

 • سوپر مارکت: ۲ دقیقه پیاده روی
 • دانشگاه: ۱۰ دقیقه پیاده روی
 • مدرسه:: ۲ دقیقه پیاده روی
 • سینما: ۲ دقیقه پیاده روی
 • کافی شاپ: ۴ دقیقه پیاده روی
 • ایستگاه قطار: ۵ دقیقه پیاده روی
 • ایستگاه اتوبوس: ۵ دقیقه پیاده روی
 • نمایشگاه: ۲۵ دقیقه با ماشین
 • ساحل: ۲۰ دقیقه با ماشین
 • بیمارستان: ۵ دقیقه با ماشین
 • مرکز شهر: ۵ دقیقه با ماشین

خرید آپارتمان 2 خوابه در شهر استانبول و منطقه Maslak با بهترین قیمت و امکانات در ام تی سی هوم

این پروژه توسط یکی از کمپانی های معروف مهندسی ترکیه در یکی از مهم ترین مناطق تجاری، اداری استانبول در محله ماسلاک ساخته شده است. این پروژه کلیه نیازهای خدماتی، امنیتی و تفریحی شما را به صورت یکجا ارائه می دهد. هر آنچه که برای زندگی لوکس و راحت نیاز دارید می توانید در این پروژه پیدا کنید. قیمت واحد دو خوابه 155 متری بسیار شیک با دسترسی عال و امکانات کامل 3.400.000 لیر است. در صورت تمایل به مشاوره فروش و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید آپارتمان در استانبول می توانید با کارشناسان ما در ام تی سی هوم در تماس باشید تا جزئیات لازم برای خرید آپارتمان را در اختیار شما قرار دهند.