منطقه ساریر در قسمت اروپایی و در همسایگی محله های بشیکتاش و تنگه بسفر قرار دارد که یکی از خوش نام ترین و بهترین محله های استانبول از نظر سطح زندگی و البته زیبایی و غنی بودن و سرسبزی زبان زد دنیاست. منطقه ساریر دارای ۳۷ محله  جمعیت مناسب نسبت به وسعت محله ها را داراست. قلعه روملی حصار، پارک کومبر گاز، محله ماسلاک، محله ویلایی زکریا کوی از این محلات می باشد که به نوعی نماد ثروت و آرامش و سطح زندگی عالی را به همرا دارد و با توجه به سطح تحصیلات اکثر افراد ساکن یکی از بهترین ها برای زیستن می باشد، با تمام به این مزیت ها نزدیکترین فاصله به مرکز شهر، دریا و بشیکتاش و شیشلی قلب استابول را دارد.

ویلای مورد نظر در قطعه زمینی به مساحت ۳۰۰ متر

ویلا در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر مربع در نبش محله و دسترسی عالی و با منظره ابدی به خاطر قرار گرفتن در موقعیت برتر محله قرار دارد. دارای استخر مجزا که یکی از آنها در حیاط پشت و یکی دیگر در حیاط جلو قرار دارد.

ویلا دارای پارکینگ مجزا که امکان ورود از داخل حیاط با یک مسیر مشخص و جدا و گنجایش ۴ ماشین را دارد و تمام دیوار های بیرونی ساختمان و داخل پارکینگ از سنگ تراورتن و از نوع مصالح درجه یک به شمار می رود.

در ویلای نبش مذکور در محوطه پشت ساختمان که استخر قرار دارد مجهز به روشنایی و محوطه سازی تمام چوب و باغچه مجزا دارد و یک دسترسی عالی از داخل ساختمان علاوه بر حیاط دارد  که فوق اعاده زیباست.

ساختمان دارای سه طبقه و یک طبقه در پایین دارد که به عنوان باشگاه شخصی می توان تجهیز کرد.

در طبقه منفیه یک یک سالن بزرگ و اتاق خواب همراه با سرویس بهداشتی مجزا و یک اتاق سونای خشک و حمام ترکی موجود است که کاملا به صورت شخصی ساخته شده است.

در طبقه اول ورودی ساختمان که مجهز به سیستم هوشمند، درب ضد سرقت ‌و کمد بندی در ورودی قرار دارد. کف سالن پارکت و یک سالن بزرگ و عالی با منظره فوق العاده زیبای حیاط با یک دسترسی عالی قرار دارد که نورگیری فوق العاده زیبایی را به داحل ساختمان می بخشد. علاوه بر این منظره ی فوق العاده و دارای شومینه می باشد و کل سیستم گرمایشی مجهز به شوفاژ و کاملا جداگانه است. طبقه ی اول که پذیرایی قرار دارد دارای سرویس بهداشتی مجزاست. آشپزخانه بزرگ و بسیار زیبا که دسترسی به حیاط پشت و استخر ساختمان را دارد یکی از بهترین منظره ها و از نظر وسعت بسیار عالی ست.

طبقه دوم اتاق خواب ها قرار دارد. طبقه دوم دارای سه اتاق خواب و سیستم هوشمند جداگانه مجهز می باشد. تمام اتاق خواب ها به صورت مجزا دارای سرویس بهداشتی و حمام می باشند. اتاق خواب ها در دو طرف ساختمان قرار دارند که علاوه بر نور گیر بودن دارای بالکن ها بسیار بزرگ که منظره استخر و در اتاق خواب بزرگ منظره بیرون و حیاط را دارد که بالکن ها از نظر وسعت و منظر دید و دسترسی به اتاق خواب ها جز بهترین و زیباترین ویژگی های این ساختمان میباشن

طبقه سوم شامل یک سالن بزرگ و یک اتاق لباس مستقل و یک بالکن بزرگ با منظره ابدی و زیبای منطقه و یک سرویس بهداشتی و حمام می باشد که کف واحد کامل پارکت می باشد. ویلا داری آب، برق و گاز مجزا و سیستم گرمایشی شوفاژ می باشد.