ما در این مقاله می خواهیم دقیقترین اطلاعات راجع به خرید خانه در استانبول مخصوصا منطقه اسنیورت را در اختیارتان بگذاریم. اکنون چند سالی هست که کمپانی های معروف ساخت و ساز در منطقه اسنیورت استانبول متمرکز شده اند و با توجه به مرغوب بودن زمین های منطقه و دسترسی سریع و ارزان آن به مرکز شهر، آن را تبدیل به یکی از پیشرفته ترین و پرطرفدارترین منطقه استانبول کرده اند. اسنیورت ساختمان های مسکونی و آپارتمان های زیادی برای خریداران ایرانی دارد.

این منطقه یکی از مناطق قیمت مناسب استانبول است که هم به دانشگاه ها و مراکز فرهنگی و هم به مراکز خرید معروف نزدیک است. دسترسی منطقه اسنیورت به مرکز شهر استانبول از طریق اتوبوس و مترو میسر است. منطقه باهچه شهیر فقط 10 دقیقه تا مرکز خرید آک باتی فاصله دارد بنابراین یکی از بهترین گزینه های ممکن برای خرید ملک در ترکیه است.

خرید آپارتمان 4 خوابه در منطقه مسکونی Esenyurt، بهترین دسترسی استانبول

منطقه اسنیورت بهترین دسترسی ممکن را در میان تمامی محله های استانبول دارد. ساکنین آپارتمان های این منطقه می توانند به سرعت به تمامی مراکز مهم فرهنگی، تجاری و تفریحی دسترسی ارزانی داشته باشند. اگر تصمیم دارید برای آینده خود و خانواده تان برنامه ریزی کنید و ملکی در منطقه اسنیورت/استانبول خریداری کنید، ما به شما می گوییم که دسترسی مناسب و راحت به چه شکل است:

  • سوپر مارکت و مراکز خرید میوه: 3 دقیقه پیاده روی
  • دانشگاه: 10 دقیقه پیاده روی
  • مدرسه: 5 دقیقه با ماشین
  • پارک و فضای سبز: 1 دقیقه پیاده روی
  • کافی شاپ: 2 دقیقه پیاده روی
  • ایستگاه اتوبوس: 10 دقیقه پیاده روی
  • اداره پلیس: 5 دقیقه با ماشین
  • بیمارستان های دولتی: 5 دقیقه با ماشین
  • مراکز خرید بزرگ: 2 دقیقه پیاده روی

مزایای خرید آپارتمان 4 خوابه در شهر استانبول و منطقه Esenyurt

این پروژه مسکونی در بخش اروپایی استانبول واقع است. طراحی این پروژه به گونه ای است که بیش از ۷۰ درصد مساحت آن را فضای سبز و امکانات رفاهی تشکیل می دهد.
اسنیورت یکی از بهترین مناطق استانبول شمرده می شود که در سالهای اخیر توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده و مجتمع های زیادی در آن ساخته شده است. در این میان همزمان با ساخت پروژه های مسکن، شهرداری منطقه اسنیورت به سرسبزی فضای پارک ها و مراکز فرهنگی توجه زیادی کرده است که تاثیر فراوانی در زیبایی این منطقه داشته است.

خرید آپارتمان 4 خوابه در شهر استانبول و منطقه اسنیورت با بهترین قیمت و امکانات در ام تی سی هوم

در صورت تمایل به مشاوره فروش و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ملک در استانبول می توانید با کارشناسان ما در ام تی سی هوم در تماس باشید تا جزئیات لازم برای خرید آپارتمان را در اختیار شما قرار دهند.

فرآیند خرید آپارتمان 4 خوابه در شهر استانبول و منطقه Bahçeşehir

ام تی سی هوم امکان خرید آپارتمان در ترکیه را فراهم کرده است. فعالیت های شرکت ام تی سی هوم کاملا قانونی است و در شهرهای تهران، استانبول و آنکارا دفتر فیزیکی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و برای خرید آپارتمان در ترکیه با مشاوران ام تی سی هوم تماس بگیرید. همکاران ما شما را در تمام فرآیند خرید آپارتمان راهنمایی کرده و از صفر تا صد انجام کار، همراه شما هستند.