پروژه MTC-1121

پروژه 3 خوابه – محل تلاقی مال تپه و کارتال – استانبول

این پروژه برنده 5 جایزه در تطابق با طراحی و ساختاری با محیط زیست جوایز مختلفی را برنده شده است و همچنین برنده یک جایزه در ترکیه به علت حداکثر استفاده از طراحی مدرنیته با تلفیق زندگی ترکیه و بهترین مصالح استفاده شده برای پروژه بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این پروژه به بخش توضیحات تکمیلی مراجعه نمایید و یا با مشاوران مجرب ما در گروه ام تی سی هوم تماس حاصل نمایید.

  • تعداد اتاق : 1 الی 4 خواب
  • حداقل متراژ : 159 مترمربع
  • حداکثر متراژ : 206 مترمربع
  • حداقل قیمت : 2193000
  • حداکثر قیمت : 2290000

معرفی پروژه:

این پروژه برنده 5 جایزه در تطابق با طراحی و ساختاری با محیط زیست جوایز مختلفی را برنده شده است و همچنین برنده یک جایزه در ترکیه به علت حداکثر استفاده از طراحی مدرنیته با تلفیق زندگی ترکیه و بهترین مصالح استفاده شده برای پروژه بوده است.

مشخصات پروژه:

مساحت پروژه 40 هکتار می باشد. 75 درصد به فضای سبز اختصاص داده شده و از 7 بلوک تشکیل شده که سه بلوک به صورت ویلایی و تیپ 3 خواب و 4 خواب و در 7 طبقه می باشند، چهار بلوک به صورت رزیدانس 15 طبقه و 25 طبقه و 40 طبقه طراحی شده است و تمام واحد ها در رزیدانس ها با ویو دریا و یا جنگل آیدوس رو دارند، تیپ بالکن ها فرانسوی است.

امکانات پروژه:

دارای امکانات استخر روباز نیمه المپیکی، استخر بسته نیمه المپیکی، سالن اسکواش، سالن پلاتیس و سالن بدنسازی مجهز هستند و همچنین در محوطه دارای سیستم آب باران خود تصفیه شونده هست که به صورت 24 ساعت جوی آب های محوطه رو تغذیه می کنند. خود پروژه دارای مغازه بزرگ میگروس، شیرینی فروشی، راهرو ای تی ام بانکی، محوطه بسکتبال، محوطه پیک نیک می باشد.

تمام ورودی ها این پروژه با رمز و کد عبور است. تمام رزیدانس ها مجهز به 5 الی 6 آسانسور سرعت بالا و یک آسانسور بار مجزا می باشند. از سایر ویژگی های این پروژه می توان به دارا بودن سونا و حمام ترکی و سالن تنیس، داخل محوطه کلینیک آمریکایی جان هاپکینز و کرش کودکان اشاره نمود.

دارای سه طبقه پارکینگ با قید در سند می باشد. از لحاظ لوکیشن در محل تلاقی مال تپه و کارتال آسیایی

فاصله مترو با پروژه پیاده 2 دقیقه، فاصله با خط مارمارا پیاده 10 دقیقه، فاصله با خط ساحلی 25 کیلومتری آسیایی 10 دقیقه و ایستگاه کشتی کارتال  10 دقیقه می باشد.

E5  و خط ساحلی که تا اسکودار و کادیکوی امتداد دارد 10 دقیقه و فاصله تا جاده بغداد بلندترین و رگان ترین جاده استانبول با ماشین 10 و پیاده 20 دقیقه فاصله دارد. فاصله با کافه رستوران های منطقه بستان چی 15 دقیقه پیاده روی که تمام امتداد شامل ساحل پارک و فضای سبز است.

فاصله تا مرکز خرید 5 ستاره پیازا پیاده 5 دقیقه و با مترو 2 دقیقه است که مترو در زیر این مرکز خرید و طبقه اول است.

فاصله با بزرگترین بیمارستان و مجهزترین بیمارستان آسیایی که دارای بوردهای تخصصی می باشد،  2 دقیقه است.

منتظر نظرات شما هستیم.

*
*

Array

با مشاوران MTC گفتگو کنید:

برای مشاوره تلفنی و حضوری با ما در تماس باشید

Girl in a jacket
آقای شاپوری09129533230
Girl in a jacket
آقای بابایی00905354588243
Girl in a jacket
آقای تولی09023346652
اگر مشاوره حضوری کمک بیشتری به شما می‌کند با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
مشاوره رایگان