درباره ما

 

MTC HOME با بهره گیری از تجارب موفق مدیریتی در طول سالیان متمادی فعالیت خود را در زمینه‌های سرمایه گذاری، خرید ملک، خدمات حقوقی و مالی گسترش داده و با در دست داشتن کارشناسان نخبه و مشاوران فارسی ‌زبان به جایگاه والایی در زمینه تجارت بین المللی دست پیدا کرده است.

ارائه مشاوره جهت سرمایه‌گذاری در بخش املاک ترکیه (مسکونی،تجاری و اداری)، خرید خانه‌های ویلایی به صورت نوساز و آماده تحویل و همچنین پیش فروش پروژه‌های درحال ساخت، ضمن انجام تمام مراحل قانونی خرید ملک و دریافت سند مالکیت و ثبت شهرداری، دریافت پاسپورت و اقامت دائم ترکیه و افتتاح حساب بانکی، بخشی از خدمات MTC HOME می‌باشد.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر گونه اقدام جهت خرید ملک در ترکیه با MTC HOME مشورت نمایید و هم اکنون گامی بلند برای رویاهای آینده خود بردارید.

تیم MTC Home – دفتر تهران

مشاوران ما می توانند در انجام تمامی اقدامات فوق شما را همراهی نموده و همچنین به شما بهترین و مناسب‌ترین روش را پیشنهاد داده و در نهایت خرید امنی را برای شما تضمین نمایند.

تیم MTC Home -
تیم MTC Home – دفتر ترکیه

«MTC همراهی واقعی»

گروه مشاوران ام تی سی

آقای سعید رضایی مدیر عامل MTC HOME فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه حاجت تپه آنکارا و دکتری کسب و کار از دانشگاه شهید بهشتی تهران از سال 2010 در زمینه‌های مختلف آموزشی بین ایران و ترکیه شروع به فعالیت نموده و با تأسیس و راه‌اندازی شرکت‌های ترک و ایرانی به‌طور همزمان در دو کشور فعالیت خود را گسترش داده است.