درباره ما

 

MTC HOME با بهره گیری از تجارب موفق مدیریتی در طول سالیان متمادی فعالیت خود را در زمینه‌های سرمایه گذاری، خرید ملک، خدمات حقوقی و مالی گسترش داده و با در دست داشتن کارشناسان نخبه و مشاوران فارسی ‌زبان به جایگاه والایی در زمینه تجارت بین المللی دست پیدا کرده است.

ارائه مشاوره جهت سرمایه‌گذاری در بخش املاک ترکیه (مسکونی،تجاری و اداری)، خرید خانه‌های ویلایی به صورت نوساز و آماده تحویل و همچنین پیش فروش پروژه‌های درحال ساخت، ضمن انجام تمام مراحل قانونی خرید ملک و دریافت سند مالکیت و ثبت شهرداری، دریافت پاسپورت و اقامت دائم ترکیه و افتتاح حساب بانکی، بخشی از خدمات MTC HOME می‌باشد.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر گونه اقدام جهت خرید ملک در ترکیه با MTC HOME مشورت نمایید و هم اکنون گامی بلند برای رویاهای آینده خود بردارید.

تیم MTC Home – دفتر تهران

مشاوران ما می توانند در انجام تمامی اقدامات فوق شما را همراهی نموده و همچنین به شما بهترین و مناسب‌ترین روش را پیشنهاد داده و در نهایت خرید امنی را برای شما تضمین نمایند.

«MTC همراهی واقعی»

گروه مشاوران ام تی سی

آقای سعید رضایی مدیر عامل MTC HOME فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه حاجت تپه آنکارا و دکتری کسب و کار از دانشگاه شهید بهشتی تهران از سال 2010 در زمینه‌های مختلف آموزشی بین ایران و ترکیه شروع به فعالیت نموده و با تأسیس و راه‌اندازی شرکت‌های ترک و ایرانی به‌طور همزمان در دو کشور فعالیت خود را گسترش داده است.