خرید خانه در محله کایتانه

خرید املاک در محله کایتهانه, شرکت های بزرگ ساختمان سازی سرمایه گذاری های قابل توجهی در این منطقه انجام داده اند. با یک بررسی اجمالی میتوان دریافت که در حال حاضر بیش از ۱۰ پروژه در این منطقه در حال ساخت بوده, ده ها پروژه نیز در سال اخیر ساخت و ساز را تمام کرده و اکثر واحد های ساخته شده به فروش رفته است. سازندگانی مانند سبا, ایمپریوم, نف, مینت و بسیاری از سازندگان معتبر دارای پروژه هایی در این منطقه میباشند.

منطقه کایتانه (کایتهانه) (Kâğıthane)

محله کایتهانه یکی از ۳۹ منطقه ی شهر استانبول است که در بخش اروپایی این شهر واقع شده است. مساحت کلی این منطقه ۱۶ کیلومتر مربع است.این منطقه بین مناطق ساریر, بشیکتاش, شیشلی, بی اوغلو و ایوب سلطان قرار دارد.

همچنین در منتهی الیه جنوب غربی بخش کوچکی به ساحل خلیج دسترسی دارد. این مطقه دارای از لحاظ تقسیمات شهری دارای ۱۹ محله است که از بزرگترین محله های آن میتوان به سیران تپه, حمیدیه, مرکز و طلعت پاشا اشاره کرد.

موقعیت مرکزی این منطقه, امکان اخذ اقامت برای اتباع خارجی با توجه به قرار نداشتن در لیست محلات و مناطق ممنوعه, قیمت مناسب مسکن, دسترسی به مناطق توریستی و تجاری سبب شده در سال های اخیر بسیاری از هموطنان ایرانی این منطقه را برای خرید ملک و سکونت ترجیح دهند

اماکن عمومی و تفریحی کایتهانه

در محله کایتانه (کایتهانه) (Kâğıthane) میتوان به راحتی به بیمارستانهای دولتی و خصوصی مانند بیمارستان دولتی منطقه, بیمارستان پژوهشی و آموزشی کودکان, مرکز جراحی اصحا, بیمارستان ابن سینا در محله ی گل تپه دسترسی پیدا کرد.

همچنین برای گردش و خرید میتوان به سهولت به مراکز خرید مشهوری مانند زورلو سنتر, جواهیر, سفیر, اکسیس ,کانیون,اوز دیلک, آک مرکز و ترامپ دسترسی داشت. این منطقه به لحاظ دسترسی آسان به دانشگاه هایی مانند بیلگی, استانبول تکنیک, اطلس, هالیچ, کنت و ایستینیه یکی از مناطقی است که از جانب دانشجویان نیز برای اقامت و اسکان ترجیح داده میشود.

همچنین دسترسی این منطقه به خطوط حمل و نقل شهری نیز از بابت رفت و آمد به دیگر دانشگاه ها را ممکن میسازد. مدارس خصوصی مانند ارا, فن بیلیملری, چوزوم نیز در این منطقه قرار گرفته اند که برای ساکنین منطقه امکان دسترسی به تحصیلات فرزندانشان را در هر مقطع ممکن میکند.

تعداد ۱۸ پارک در کائیت هانه سبب میشود که ساکنین به لحاظ گذران اوقات فراغت به راحتی به اماکن مورد علاقه دسترسی داشته باشند. از پارکهای مهم میتوان به پارک فاتیح, پارک سیران تپه, پارک سعدآباد و پارک مرکزی اشاره کرد.

افرادی که علاقمند به پیاده روی هستند میتوانند از مسیر زیبای حاس باهچه در فصل های مختلف استفاده کنند, همچنین این پارک دارای مکان هایی برای پیک نیک است که نیاز های ساکنین را برای استفاده از طبیعت را فراهم میکند.

مراکز فرهنگی متعلق به شهرداری این منطقه با فعالیت هایی نظیر تئاتر, نمایشگاه های منطقه ای, کلاس های آموزشی و فعالیت های ورزشی نیز پاسخگوی نیازهای فرهنگی ساکنین این منطقه میباشد.