رستورانهاى ايرانى در استانبول

رستورانهاى ايرانى در استانبول
99.01.02

اگر در استانبول زندگى ميكنيد و يا مسافر استانبول بوده ايد حتما برايتان پيش آمده كه در كنار غذاهاى لذيذ و متفاوت تركى دلتان هواى يك غذاى ايرانى دبش را كرده باشد. در اين مطلب قصد داريم رستورانهاى ايرانى موجود در استانبول را به شما معرفى كنيم. هرچند تعداد اين رستورانها زياد است ولى در اين مطلب ما رستورانهاى محبوب،با كيفيت و همه پسند را براى شما انتخاب كرده ايم؛

رستوران ريحون: داراى فضاى كاملا ايرانى و البته مدرن،غذاهاى با كيفيت با مقدار پرس زياد، داراى منوى ايرانى، گوشتى و آسياى ميانه، از ساعت ١٢ظهر تا ٢٤ نيمه شب و در منطقه “بى اوغلو” حاضر به خدمت رسانى ميباشد.

رستوران نائب: داراى فضاى كاملا سنتى و ايرانى، غذاهاى لذيذ و با كيفيت ايران، منوى ١٠٠٪؜ ايرانى، پخش موسيقى زنده، ارائه وعده هاى صبحانه و شام، از ساعت ٩صبح تا ٢٤ نيمه شب و در منطقه “فاتح” حاضر به خدمت رسانى ميباشد.

رستوران شيراز: رستورانى با حال و هواى شهر شيراز، مكانى دنج و آرام، غذاهاى با كيفيت و لذيذ، داراى منوى غذاى ايرانى و تركى، ارائه دهنده وعده هاى ناهار و شام، از ساعت ١٥بعد از ظهر تا ٢٤ نيمه شب و در منطقه “مدا” حاضر به خدمت رسانى ميباشد.

رستوران شهرزاد: داراى محيط بسيار آرام و دلنشين، طعم بسيار عالى و كيفيت بالاى غذاها، داراى منوى اصيل ايرانى و آسياى ميانه، ارائه دهنده وعده هاى صبحانه،ناهار و شام، از ساعت ٨صبح تا ٢٤ نيمه شب و در منطقه “ميدان تقسيم” حاضر به خدمت رسانى ميباشد.

رستوران آسمان: داراى محيط ساده و صميمى، غذاهايى با طعم و پخت عالى، قيمت مناسب، داراى منوى كاملا ايرانى، ارائه دهنده وعده هاى نهار و شام، از ساعت ١٢ ظهر تا ٢١ شب و در منطقه “آكساراى” حاضر به خدمت رسانى ميباشد.