بیلیکدوزو

بیلیکدوزو

منطقه بیلیکدوزو جزء پر رفت و آمدترین، زنده ترین و در عین حال کم ترافیک ترین مناطق استانبول به شمار می رود. منطقه بیلیکدوزو از هر لحاظ بسیار مورد توجه قرار دارد چرا که به سرعت در حال رشد و توسعه می باشد و از آنجاییکه به دلیل ساخت و سازهای مهندسی شده و شیک با وام های بی بهره، در حال ارائه ملک های مناسب می باشد، برای سرمایه گذاران نیز منطقه ای چشمگیر به حساب می آید.

این مسئله یکی از دلایل مهم ایرانیانی است که در فکر خرید و راه اندازی کافی شاپ، رستوران های مدرن یا سنتی، مغازه و هر نوع کسب و کاری هستند.

امکانات متنوع این منطقه از جمله بیمارستان های مجهز و مراکز درمانی تخصصی و مراکز آموزشی کاملا پیشرفته و مدارس ترک دولتی، مدارس غیر انتفاعی و مدارس بین المللی برای کودکان و نوجوانان ایرانی، مراکز تفریحی متنوع در طول ساحل زیبای آن و داشتن مراکز خرید بسیار لوکس همچون مارمارا پارک و آکباتی و… باعث محبوبیت دوچندان بیلیکدوزو گردیده است.

منطقه بیلیکدوزو در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد و در حقیقت یکی از غربی ترین مناطق استانبول به حساب می آید.

منطقه بیلیکدوزو از ده محله به نام های گورپینار (Gürpınar)، عدنان قهوه چی (Adnan Kahveci)، جمهوریت (Cumhuriyet )، بویوک شهیر (Büyükşehir)، باریش (Barış)، دره آغزی (Dereağzı)، مرمره (Marmara)، ساحل (Sahil)، یاکوپلو (Yakuplu) و کاواکلی (Kavaklı) تشکیل شده است.

بندری در این منطقه وجود دارد که بندر برجسته ای بلحاظ حمل و نقل برای ترکیه می باشد بنام بندر آلتاش یاکوپلو:

این بندر بزرگترین بندر حمل و نقل کانتری ترکیه است که حدود 40 درصد حمل و نقل ترکیه را بر عهده دارد و طی چهار سال گذشته دو و نیم میلیون تن بار در این محل جابجا شده است .

این بندر در دهه ی هشتاد میلادی سنگ بنای آن گذاشته شده و به کاربری رسیده است. حدود  سی و پنج هزار نفر در بندر آلتاش یاکوپلو مشغول کار و فعالیت هستند.

جالب است بدانید هم اکنون ردیف سی و هشتم بندر حمل و نقل جهان را از آن خود کرده است.

شهرداری این منطقه شعار بسیار جالبی دارد و آن شعار این است:

« بیلیکدوزو خانه ماست»

و همین شعار کوتاه و زیبا باعث گردیده این منطقه و محله هایش به یکی از زنده ترین، امن ترین و پیشرفته ترین مناطق استانبول تبدیل شود.

دو ساحل مهم و شگفت انگیز بیلیکدوزو ساحل گل پینار و ساحل وست مارینا می باشد.

همچنین سینمای شهرداری بیلیک دوزو واقع در مجتمع های میگروس و موزه جانداران دریایی بالیکچی کنان از جاذبه های تفریحی این محله بشمار می رود که می توانید ساعتها در آن سرگرم باشید.

بطور کلی منطقه بیلیکدوزو تمام مشخصات و ویژگی ها و امکانات یک زندگی بسیار راحت و امن را برای شما هموطنان فراهم می نماید. پیشنهاد ام تی سی هوم، بازدید از پروژه های لوکس و مناسب آن برای شماست. چرا که آپارتمان ها، ویلاها و مجتمع های رو به پیشرفت بیلیکدوزو شرایط بسیار مناسبی را برای خریداران فراهم نموده است. حتما جهت اطلاع از شرایط فروش نقدی و اقساطی با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.